Kontakta oss

Vi hjälper gärna till

Se kontaktuppgifter och kontaktpersoner nedan

Kontaktuppgifter

Kundservice för boende
Helgfria vardagar kl. 09:00 – 13:00
E-post: kundservice@imd-system.se
Telefon: 010 202 28 00 (knappval 1)

 

Kontaktuppgifter till företaget
E-Post: info@imd-system.se
Telefon: 010 202 28 00

Postadress
IMD Sverige AB
Box 5, 233 21 Svedala

Fakturor
Digitala fakturor skickas till:
inbox.lev.1080237@arkivplats.se

Leveransadresser

IMD Sverige AB
Företagsgatan 9
233 51 Svedala

IMD Sverige AB
Kanalvägen 16
194 61 Upplands Väsby

Försäljning

Innesälj och order
Fredric Thulin
010 202 28 08
fredric.thulin@imd-system.se

Försäljning Södra Sverige
Torgny Wijk
010 202 28 10
torgny.wijk@imd-system.se

 

 

Försäljning Stockholm och Mälardalen
Nicolai Bosell
010 202 28 03
nicolai.bosell@imd-system.se

Avtalskunder och affärsutveckling
Joakim Pålsson
010 202 28 01
joakim.palsson@imd-system.se

Försäljnings- och projektkoordinator (Föräldraledig)
Adisa Keranovic
010 202 28 12
adisa.keranovic@imd-system.se

Energitjänster och kundservice

Ansvarig Energitjänster
Danijel Krzelj
010 202 28 04
danijel.krzelj@imd-system.se

Energitjänsteadministratör
Beatrice Paulsson
010 202 28 00
beatrice.paulsson@imd-system.se

Energitjänsteadministratör (Föräldraledig)
Erika Jonasson
010 202 28 00
erika.jonasson@imd-system.se

Installation och service

Installation och projektledning
Paolo Pilichi
010 202 28 02
paolo.pilichi@imd-system.se


Installation- och servicekoordinator (Föräldraledig)

Sofia Iwars
010 202 28 06
sofia.iwars@imd-system.se

 

 

Installation och projektledning
Linus Wålstedt
010 202 28 05
linus.walstedt@imd-system.se

Installation och projektledning
Oliver Kerwall
010 202 28 07
oliver.kerwall@imd-system.se

Kom igång idag!

Välkommen att kontakta oss för mer information